ELBLAG-UNDERGROUND / DTC

forum elbląskiego undergroundu


#1 2011-05-11 13:20:57

gregor

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 679
Punktów :   

Depression Town Crew vs Facebook

Pewnie większość użytkowników tego forum zauważyła że powstał Facebook Depression Town Crew. Strona wystartowała miesiąc temu. Sprawy mają się całkiem nieźle, 78 osób polubiło nas, było 188 aktywnych użytkowników (cokolwiek by to znaczyło). Wiekowo, płciowo itp sprawy mają się tak jak na załączonym obrazku . Oczywiście wszystko pod warunkiem że użytkownicy mają wpisane poprawne dane. Cieszy fakt, że te 78 osób to elblążanie z krwi i kości, a nie kapele czy np ludzie z kapel które u nas grały. Niedługo wrzucę info o stronie na ogólnopolskie forum, wtedy pewnie statystyki wzrosną. W miarę możliwości będziemy starać się żeby strona wyglądała jak najlepiej, na pewno będzie aktualizowana o czym już zapomniałem odnośnie myspaca.

http://i158.photobucket.com/albums/t111/gregor1980/statystyki.jpg


Na zachętę kolejna porcja zdjęć, z dość kameralnego ale zajebistego koncertu.

Die Last, Stagnation is Death, Last Point (Kaliningrad) 07 I 2007

http://www.facebook.com/media/set/?set= … 4749645343

PS. Ciągle nie posiadamy zdjęć z wszystkich naszych koncertów. Jeśli masz zdjęcia z jakiegoś koncertu (innych niż te które już umieściłem na stronie), napisz. Chętnie je przytulę.

Offline

 

#2 2011-05-11 16:27:03

Morda z bagien

Member

Zarejestrowany: 2006-05-16
Posty: 161
Punktów :   
WWW

Re: Depression Town Crew vs Facebook

Fascynujące!
I jakże istotne!

Offline

 

#3 2011-05-11 21:18:19

muzYk

Member

Zarejestrowany: 2006-05-18
Posty: 312
Punktów :   
WWW

Re: Depression Town Crew vs Facebook

Cisiniesz Grzesiek!!! Myślę, że teraz jest najlepszy czas, żeby cokolwiek rozkręcić w tym miescie:)


Rock Hard, Ride Free

Offline

 
Polecamy stony:
Psycholog Elblag

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora